Rrihen mes vete familjarët, nuk kursejnë as femrat!

Policia e Kosovës në rajonin e Prishtinës ka arrestuar dy të dyshuar të cilat pas një mosmarrëveshje verbale, kanë sulmuar fizikisht familjarët e tyre viktimat, dy femra dhe një mashkull.

Si pasojë e sulmit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, kurse me vendim të prokurorit, pas intervisitmit njëri prej të dyshuarve është dërguar në mbajtje për 48 orë, kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

SHPËRNDAJE