Rusja ngacmon keq imagjinatën e ndjekësve, a është kjo modelja më seksi që keni parë?

Modelja e famshme ruse ka ‘mahnitur’ të gjithë me foton e fundit.

Modelja e famshme ruse, Anasatasia Kvitko, është një prej emrave më të komentuar të momentit.

Ajo me ndjekësit në Intagram ndan imazhe të ndryshme ku tregon format e përkryera trupore dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Anastasia e ka publikuar një foto ku tregon gjoksin dhe jo vetëm. Me këtë imazh u ka ngacmuar keq imagjinatën ndjekësve të saj të shumtë.

View this post on Instagram

Have a nice weekend 💕 @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovaparner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

SHPËRNDAJE