Ryva vesh fustanin më të bukur, por ka një detaj që duhet t’a shihni

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Edhe pse kohëve të fundit është më pak aktive në skenë, ajo nuk është shkëputur krejtësisht nga muzika.

Ajo në profilin e saj në Instagram është mjaft aktive dhe së fundmi ka postuar një foto në të cilën shihet me një fustan të gjatë.

Ajo që bie në sy është se ka ekspozuar paksa gjoksin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE