Sa e zonja! ‘Pajtesa’ gatuan ushqim tradicional për të fejuarin

Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njohura dhe më të komentuara të momentin nga publiku shqiptar.
Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’.

Jashtë nga seriali ajo është e fejuar me Arbnor Pacollin, dhe vazhdimisht poston fotografi me të në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka gatuar një ushqim tradicional shqiptar, e me këtë na ka treguar sa e zonja është ajo.

SHPËRNDAJE