Sahidja si vajzë e re, me këtë fustan iu lë pa mend

Sahide Mustafa është ndër më të bukurat e motrave.

Pavarësisht moshës, këngëtarja nga Mushtishti, çdo ditë e më shumë po vjen më e bukur dhe e re

Sahidja së fundi ka veshur një fustan me shumë shije e që po duket më e bukur se kurrë.

……………………………………………………………………………………………………………..
Daut Haradinaj poshtëron Armend Zemajn, ja çfarë i bëri derisa ishte duke folur

……………………………………………………………………………………………………………..

Ja si u zbukurua Sahidja sot/ORAinfo/

SHPËRNDAJE