Samanta dhe Dafina shoqe të ngushta? Kjo foto i tregon të gjitha

Këngëtarja Samanta Karavella ka qenë e ftuar në shtëpinë e koleges së saj Dafina Zeqiri.

Dy këngëtaret e njohura duket se kanë kaluar një mbrëmje të këndshme me njëra-tjetrën dhe me shoqërinë e Dafinës. Ndonëse e ftuar Samata ka dashur të tregojë aftësitë e saj si kuzhienere dhe Dafina nuk ka rezistuar pa i publikuar këto video./Gazeta Express/

SHPËRNDAJE