Selimi tregon se kujt po ia mban anën, Albinit apo Dardanit

Deputeti io Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, ka folur për herë të parë për përcarjet brenda Vetëvendosjes, përkatësisht ndarjen në dy grupe; në atë të Albin Kurtit dhe Dardan Molliqajt.

Selimi tha sot në KlanKosova se ai nuk i takon as krahut të Albin Kurtit e as atij të Dardan Molliqajt, pasi ai ndjehet vetëm pjesë ne Vetëvendosjes.

Ndërsa, deputeti tregon se në cdo parti ka debate, e kjo e VV’së u bë kaq e madhe sepse ata plasuan debatin e brendshëm në publik.

SHPËRNDAJE