Sellma e bën ‘nuse’ Vlora Çitakun, nuk do ta njihni çfarë superfemre është bërë

Sellma Kasumoviq padyshim është grimerja më e dashur për të gjithë. Me duart e saj të arta ajo ka arritur që të fitojë besimin e shumë klientëve.

Ajo poston shumë shpesh foto të saj dhe të klientëve që ajo i rregullon. E së fundmi ajo e ka grimuar edhe ambasadorën Vlora Çitaku.

është Vlora ajo që ka postuar një fotografi së bashku me Sellmën pas grimit që ia bëri, ku edhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/.

SHPËRNDAJE