Sellma e ka ‘transformuar’ veten, nuk do ta njihni me këtë grim e frizurë

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE