Sen s’është kallashi, çka është Ana Kabashi

Ana Kabashi po e kalon ditën e katërt të Bajramit në det. Këngëtarja kosovare ka publikuar foto “hot” nga plazhi.

Me birrën në dorë dhe bikinet si leopard, Ana është mbretëresha në plazh.

Trupi i Anës duket në top formë, ani pse këngëtarja nuk ka patur fort lodhje këtë verë për shkak të pandemisë që ia ka anuluar pothuajse të gjitha koncertet.

SHPËRNDAJE