Sërish Rina, tani vjen si ‘Mami’ në projektin e ri (Video)

Artistja e re kosovare Rina Balaj është një nga këngëtaret më aktive dhe më të përfolura të momentit.

Reperja e re dhe e talentuar sot ka lansuar projekt të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Mami’ dhe vjen edhe në kanalin ‘Youtube’.

Ndryshe Rina një javë më parë erdhi me projektin ‘Ashiqare’, që u prit mjaftë mirë nga audienca e që për pak ditë ka kapur mbi 1 milion klikime./Indeksonline/

SHPËRNDAJE