Sërish tërmet në detin Adriatik

Një tërmet i fortë ka goditur brigjet e Adriatikut para pak minutash.

Nga ajo që bëhet e ditur nga Qendra Evropiane për tërmetet, lëkundjet kanë qenë të fuqisë prej 3.7 ballë.

Tërmeti ka goditur në brigjet e Adriatikut, 54 kilometra larg Tiranës, dhe 32 kilometra larg Lezhës.

Nuk dihet nëse lëkundjet janë ndjerë në zonat e bregdetit.

SHPËRNDAJE