Shala: Kadri Veseli sot bëri një pakt të ri me Drenicën dhe me krejt Kosovën

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundimin e fushatës zgjedhore për zgjedhjet e 6 tetorit, shkruan gazeta online veriu.info.

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ferat Shala, si pjesë e tubimit masiv në Drenas theksoi se Drenasi është frymëmarrja e krejt Kosovës dhe tregoi që fitorja në këto zgjedhje i takon Partisë Demokratike.

Kujtojmë që Shala mban numrin 31 në këto zgjedhje.

Shkrimi i plotë:

Drenasi, si gjithmonë, është frymëmarrja e Partisë Demokratike të Kosovës.

Drenasi është edhe frymëmarrja e krejt Kosovës.
Drenasi sot tregoi më së miri se kush do të jetë fituese e zgjedhjeve të 6 tetorit.
Drenasi sot ia dha një premtim të madh kryeministrit të ri të Kosovës, Kadri Veseli.

Kadri Veseli sot bëri një pakt të ri me Drenicën dhe me krejt Kosovën!

Urime fitorja!

#PDK112
#KadriVeseli1
#FeratShala31

SHPËRNDAJE