“Shën” Tuna, kësaj radhe vjen kokë e këmbë e mbuluar!

Tuna Sejdi së fundmi ka realizuar disa fotosesione.

Disa prej tyre ku këngëtarja shfaqet tejet joshëse, e ndërsa në atë të fundit Tuna na ka surprizuar duke u shfaqur krejtësisht e mbuluar.

E veshur me xhaketë dhe pantallona ngjyrë hiri, me një grim perfekt, dhe flokët e lëshuara, ajo u shfaq si asnjëherë tjetër.

Ndryshe, Tuna ka disa javë që ka paralajmëruar projektin e ri, por që detaje rreth tij nuk ka dhënë, ndërsa ai i fundit mbetet “Maria” në bashkëpunim me Seven Saraqin./GazetaBlic