Shfaqet Demi Rose, i heq gati të gjitha dhe pozon zhveshur

Modelja e njohur Demi Rose po vazhdon me pozat e saj të nxehta dhe joshëse për fansat, shkruan Gazeta Metro.

Rose ka publikuar së fundi edhe një fotografi ku shihet pa sytjena në një pishinë të mbyllur.

Ajo njihet për fotografitë e saja të zjarrta dhe frekuentimin e madh të fansave në Instagramin e saj ku ajo publikon të gjitha fotografitë.

Më poshtë keni foton e fundit.//gazetametro.net

SHPËRNDAJE