Shikojeni sa të madhe e ka vajzën Sasa e serialit “O sa mirë” (Foto)

Aktorja Adriana Matoshi ka shpërthyer me karakterin e saj të Sasa’s në serialin “O sa mirë”

Ajo në këtë serial luan rolin e një vajze tinejxhere por pak kush e dinë që Sasa është e martuar, e madje ka edhe fëmijë.

Madje, vajza e saj Kaona Sylejmani tashmë është tinejxhere dhe i ka ngjarë po ashtu shumë të ëmës, shkruan Gazeta Express.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

“All in One”, ka shkruar Adriana në një foto që ajo e ka postuar në rrjetin social Instagram.

Për më shumë shikojeni aktoren. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE