Shikoni si duket pas lindjes së vajzës ish Sophie e ‘Zonë e lirë’

Para disa javësh bukuroshja 21 vjeçare ka sjellë në njetë vajzën e saj të parë.

Andonia Dobi, vajza që shikonin çdo të premte në emisionin ‘Zonë e lirë’ ka ndarë disa foto ku tregon se si duke pak kohë pas lindjes.

Ndërkohë Andonia nuk e ka treguar emrin e vogëlushes.

Modelja e re në moshë duket edhe më e bukur dhe në super formë edhe pse ka kaluar pak kohë pasi u bë nënë. /Gazeta Express/

SHPËRNDAJE