Shiu bllokon disa rrugë të Prishtinës

Reshjet e shiut që filluan mbrëmë kanë shkaktuar probleme në kryeqytet.

Ato kanë vërshuar disa rrugë, duke bllokuar qarkullimin e këmbësorëve, por edhe automjeteve.

KosovaPress ju sjell disa fotografi dhe video ku shihet rruga, trotuari dhe hyrja e një lokali ne Prishtine i cili është  vërshuar nga shiu.

SHPËRNDAJE