Shkenda duket seksi edhe pas gjumit, ja si shfaqet nga banjo

Shkenda Dubova ka shfaqur edhe një herë fizikun e saj seksi.

Ajo po përkujdeset shumë për trupin e saj e madje i jep këshilla edhe të tjerave si të ushqehen shëndetshëm dhe të mbajnë vijënn njëkohësisht.

Këtë herë Shkenda Dubova ka postuar një fotografi ku shihet me një veshje të gjumit, që i shfaqë shumë mirë format e trupit.

Në këtë fotografi ajo duket se sapo është zgjuar nga gjumi, megjithatë shfaqet e mrekullueshme në çdo detaj./Gazeta Express