Shkëndija Mujaj tund të pasmet, kërcimi i saj “çmend” (VIDEO)

Shkëndija Mujaj njihet për format e saj bombastike që posedon të cilat nuk përton aspak t’i shfaqë edhe për ndjekësit e saj.

Fotografitë dhe videot e ndryshme me ekspozimin e trupit nuk mungojnë.

Së fundmi, bomba shqiptare ndodhet në Budva nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Në videon e fundit të publikuar bën ‘twerk’ e që padyshim kjo ka bërë që edhe ndjekësit të shpërthejnë me komente.

Videon e saj duke bërë twerk, e gjeni në videon e mëposhtme: