Shkëndije Mujaj vishet si “hoxhonicë” dhe prapë ekspozon vithet e saj bombastike

Shjkëndije Mujaj njihet si njëra ndër femrat tona të famshme e cila është ndër më provokativet në çdo paraqitje të saj.

Ajo ia “rreh” vetit edhe si femër fetare ku shpesh shihet me mbulesë në kokë dhe me fjalë plotë dashuri për Allahun.

Edhe kësaj radhe Shkëndija na është shfaqur e tillë, me një veshje islame dhe me një libër fetar në dorë, ajo kishte dal në një fotografi në natyrë, por ajo që binte në sy më së shumti ishte pozita që Mujaj e kishte marrur duke reklamuar edhe në këtë foto të pasmet e saj të stërmëdha.

Nuk dihet nëse në këto paraqitje Shkëndija po tallet me fenë Islame apo me vetën e saj.

Kur dihet se joshja dhe serioziteti që kërkon feja Islame, në këtë foto janë shumë largë njëra tjetrës./Infokosova/

SHPËRNDAJE