Shkurte Gashi e Dhurata Dora dalin së bashku, befasojnë me veshjen e tyre

Dhurata Dora dhe Shkurte Gashi janë dy këngëtare shumë të dashura për publikun.

Ato realizojnë projekte të shumta që rezultojnë shumë të suksesshme.

Të dyja janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto në të cilën shihen së bashku.

Si gjithmonë të dyja po duket tejet të bukura edhe pse janë shfaqur të thjeshta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE