Shkurte Gashi e tepron me këtë foto që postoi (Kujdes, foto për të rritur)

Kengëtarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram.

Përpos linjave trupore që ka zbuluar, këngëtarja duket se tek “Zogu” ka një të metë, shkruan Gazeta Blic.

Sikurse shihet në foto, duket se ose i është laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka të veshur mbathje të zeza, që bëjnë të duket sikur t’i jetë lagur zogu.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

Nuk ka ndodhur shpesh qe Shkurte Gashi te fotografohet ne situata te tilla, por ja qe edhe ajo po e ndjek rrugen e kolegeve.

SHPËRNDAJE