“Shpërthyese” dhe bjonde, Kylie befason ndjekësit! (FOTO)

2020-ta ka nisur me energji të re për Kylie Jenner.

Miliarderja 22 vjeçare e ka vërtetuar këtë me një ndryshim drastik në look-un e saj.

Ylli i reality show ka befasuar të gjithë ndjekësit me fotot e fundit në Instagram, ku shfaqet bjonde, e me një fustan tepër të ngushtë që i nxjerr në pah format “shpërthyese”.

SHPËRNDAJE