Shpetimi prezanton dy femrat më të bukura të ‘Kosovë Show’

Shpetim Desku, moderatori i cili ka një kohë të gjatë në ekran, arriti të mbijetojë aty falë përkushtimit të tij në punë dhe duke iu përgjigjur shijes së publikut për humorin që kërkon.

Ai është fytyra kryesore e emisionit ‘Kosovë Show’, por pas tij është edhe një ekip i tërë që e mundësojnë që ai të del i sukseshëm, përcjell ORAinfo.

Ai së fundi ka prezantuar dy femrat më simpatike të të gjithë stafit. Janë dy kameramanët që nuk i keni parë asnjëherë në emision.

Shpetimi iu prezanton ato për të cilat ka edhe këto fjalë.

SHPËRNDAJE