Shqiptari i tha: “Mshoj se nuk ta ka ba nana”, Joshua e goditi fort dhe fitoi meçin kundër Povetkinit

Nëpër rrjetet sociale kanë filluar të shpërndahen gallatat pas fitores së Joshuas kundër Povetkinit.

Nëpër rrjetet sociale kanë shkuar se Joshua e kishte fituar meçin me nokaut, pasi kishte dëgjuar një shqiptar duke i thënë “Mshoj se nuk ta ka ba nana”.

Një ndër fotot e shpërndara nëpër instagram është kjo që po ju sjellim më poshtë. / AlbanienShow

SHPËRNDAJE