Shuma marramendëse e parave që la Agim Bahtiri në Holandë për t’u rikthyer në Mitrovicë (Video)

Ashtu si javët e kaluara edhe sot nuk munguar momentet interesante në emisionin n’Kosovë.

Mysafirë ishin kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, Avni Selimi dhe Shpetim Hajdini të cilët krijuan një atmosderë të këndshme.

Agim Mahtiri ishte më i hapur se kurrë ku foli rreth të ardhurave që la në Holandë për t’u riktheyer në Mitrovicë.

Ai ka treguar se ka një familje të gjerë me 19 nipa e mbesa gjithashtu ka folur për mungesën e gruas pasi u bie të jenë shpesh large njëri-tjetrit.

SHPËRNDAJE