Si e theu xhamin Nasim Haradinaj në studio pasi u nxeh në debat

Gjatë një debati të nxehtë për hesape lufte në një emision televiziv, ka ndodhur një incident i vogël.

Nasim Haradinaj, nënkryetar i OVL-së, në debat e sipër me Gani Gecin, në një moment ka peshuar aq shumë mbi tavolinën pranë së cilës gjendej, duke e thyer kështu xhamin e saj, gjë e cila ka nxitur edhe të qeshura në studio.

Përveç Nasim Haradinajt e Gani Gecit, në studio kanë qenë edhe Daut Haradinaj dhe Milaim Zeka. /GazetaExpress/