Si kurrë me parë, shikoni si duken zonjat e para në bikini

Jemi mësuar që princeshat dhe zonjat e para ti shohim gjithmonë duke ndjekur një protokoll, madje edhe me veshje që i korrespondon statusit që ato kanë.

Por edhe atyre ju nevojitet pak pushim sikur të gjithë neve, madje edhe ato si ne kalojnë disa ditë gjatë vitit në bikini.

Më poshtë gjeni disa nga fotografitë ku zonjat e para dhe princeshat shihen në bikini:

Hillary Clinton

Melania Trump

Kate Middleton

Kolinda Grabar-Kitarović

Soraya Esfandiary-Bakhtiary, mbretëresha e Iranit

Caroline, Princess of Hanover

Angela Merkel

Princesha Stéphanie e Monakos

Charlene, Princeshe e Monakos

Princesha Charlotte Casiraghi

Princess Maria-Olympia

Princess Sofia

Princess Madeleine e Suedisë

Meghan Markle

SHPËRNDAJE