Si rrallëherë Enca shfaqet e veshur me fustan deri në fund të këmbëve, kaq bukur po i rri

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon të sjellë këngë shumë të bukura, shkruan ORAinfo.

Enca është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket shumë bukur.

SHPËRNDAJE