Skena provokuese para…/ Ja pamjet që Françeska Jaçe fshiu menjëherë (FOTO)

Françeska Jaçe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme ku shfaqet tejet

Së fundmi, ajo e publikoi një video ku shfaqej duke bërë lëvizje atraktive para pasqyrës dhe në sfond dëgjohej kënga “Pa ti”, bashkëpunim ky mes Malumës dhe J.LO.

Mirëpo si duket ajo u pendua edhe menjëherë e fshiu videon. Françeska shihet e veshur me lëkurë dhe vuri në pah format seksi trupore.

Fotot e mëposhtme janë shkëputur nga video e Françeskës.