Sot femrat ‘çmenden’ pas tij, por ja si dukej Endriti kur ishte i vogël

Ai duket se edhe sot i ka tiparet e asaj kohe.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është i martuar me Lumnije Thaçin, me të cilën kanë djalin, Endritin.
Krahas politikës, i pari i vendit e prezantoi edhe familjen e tij, shkruan rtv21.tv

Djali i tij, Endriti, i cili ka 19 vjet shumë shpesh ishte pjesë e mediave lidhur me jetën e tij private, me ç’rast u përfol e komentua për lidhje të mundshme dashurie.

Edhe Endriti shpeshherë publikon imazhe nga përditshmëria, qoftë vetëm apo me prindërit. Kështu, Endritin në moshën që ka sot e keni parë dhe shihni mjaft shpesh, por a e dini si ishte dukur ai kur kishte qenë fëmijë?

Në një fotografi që ka qarkulluar në media sociale, shihet Endriti i vogël, së bashku me babain dhe nënën.

Megjithëse i vogël, ai duket se edhe sot i ka tiparet e asaj kohe, i buzëqeshur dhe me stil thuajse të ngjajshëm siç ka sot.

Ndërsa, babai Hashimi dhe nëna Lumja shihen me ndryshime sidomos në flokë dhe në peshë.

SHPËRNDAJE