Spektakël, Bayern pa mëshirë ndaj Barcelonës, shënon 4 gola për 30 minuta

Bayern Munich i ka shënuar edhe dy gola tjerë Barcelonës. Realizuan Serge Gnabry për 3-1 dhe Thomas Mueller për 4-1.

Bayern Munich është duke e mposhtur 4-1 Barcelonën.

Pas minuta pasi Ivan Perisic shënoi golin e epërsisë, Bayerni shokoi ekipin e Setiene duke shënuar edhe dy gola të shpejtë.

Fillimisht për 3-1 shënoi Serge Gnabry në minutën e 28’, derisa për 4-1 realizoi Thomas Mueller në minutën e 31’, duke shokuar Barcelonën.

SHPËRNDAJE