Stabilizohet gjendja e Isa Mustafës

Isa Mustafa ka patur mbrëmë përkeqësim të gjendjes shëndetësore. Por, kryetari i LDK-së ka kaluar krizën dhe është në gjendje stabile.

Mustafa mbrëmë kishte rritje të tensionit, por që gradualisht gjendja e tij është përmirësuar.

Indeksonline mëson se ish-kryeministri është në shtëpinë e tij me gjendje stabile shëndetësore.

Kujtojmë që Isa Mustafa doli pozitiv dy ditë ma parë në testin e bërë me koronavirus.

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE