Sulmohet një zyrtarë policor

Një person është shoqëruar në stacionin policor në Lipjan, pasi dyshohet se kishte sulmuar fizikisht zyrtarin policor që ishte në detyrë, njofton PK.

“Është shoqëruar në stacion policor i dyshuari mashkull K-shqiptar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor që ishte në detyrë zyrtare.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

SHPËRNDAJE