Superylli i Instagramit nuk përmbahet me fotot me bikini

Superylli i Instagramit, Tammy Hembrow e di mirë se si t’i bëjë fansat për vete.

26-vjeçarja ka postuar sërish foto me bikini, ku reagimet për të janë të pafundme.

Nëna e 2 fëmijëve duket në formë të shkëlqyer nga oborri i vilës së saj luksoze Gold Coast.

Mbretëresha e Fitness kujdeset çdo ditë për të ruajtur linjat dhe format e saj.

SHPËRNDAJE