Suzana Mushkolaj, gjyshja më seksi (Foto)

Bëhet fjalë për dizenjatoren e njohur shqiptare, Suzana Mushkolaj.

Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo  ka publikuar edhe një imazh të ri sot. Këtu shihet e veshur me një fustan ngjyrë të kaltër të mbyllët dhe po duket goxha në formë.

Suzana këtë veshje e kishte kombinuar me aksesor si qafore dhe me syze.

Rikujtojmë që Suzana është nëna e Argjentina Ramosajt, e kësisoj edhe gjyshja më seksi e estradës./Indeksonline/

SHPËRNDAJE