8.4 C
Mitrovice, XK
6 April, 2020
Etiketimet Adem Grabovci

Etiketim: Adem Grabovci

Veseli dhe Haradinaj thellojnë miqësinë me Grabovcin, shfaqen në dasmën e...

sh-shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci i njohur për aferën “Dosja e Shefave” që ka publikuar Insajderi, sonte po feston martesën e...

Kujt do t’ia falë Adem Grabovci aksionet që i ka tek...

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Devollistan”; kushtuar ngritjes së dyshimtë të perandorisë së tyre financiare. Adem...

Përgjimi i famshëm i Adem Grabovcit me Shkëlqim Devollin: Mu ka...

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Devollistan”; kushtuar ngritjes së dyshimtë të perandorisë së tyre financiare. Në...

Jakup Krasniqi sqaron takimin me Adem Grabovcin në Durrës

Sot u publikuan fotografi në të cilat shihet kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi dhe deputeti i këtij subjekti, Haxhi...

Çka po zien Grabovci me Krasniqin? (Foto)

Në një hotel të bregdetit të Durrësit që nga mbrëmë po qëndrojnë Kryesia e NISMA-s për Kosovën me Fatmir Limajn dhe Jakup Krasniqin. Por për...

Shpend Ahmeti dhe Adem Grabovci janë të lidhur me klanin e...

Shkruan: Bujar Voca Shpend Ahmeti dhe Adem Grabovci janë të lidhur me klanin e krimit ekonomik të Devollëve të cilët përmes këtyre politikanëve të korruptuar...

Gazeta Online