24 C
Mitrovice, XK
11 August, 2020
Etiketimet Arrestim

Etiketim: Arrestim

Ja çka ndodhi dy herat e fundit kur u arrestua Albin...

Sot u lëshua urdhërarrest ndaj deputetit, apo siç njihet ndryshe, liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Gjyqtari i Gjykatës Themelore të Prishtinës, Beqir Kalludra...

Arrestohen këta dy aktivistë të Vetëvendosjes (Foto)

Veton Dragusha dhe Blerim Maqastena aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje janë arrestuar ditën e premte. Lajmi është bërë i ditur përmes një komunikate që ka lëshuar...

Gazeta Online