8.4 C
Mitrovice, XK
6 April, 2020
Etiketimet Berat Buzhala

Etiketim: Berat Buzhala

Shkruan Berat Buzhala: Një replikë e vogël me dr. Kadri Veselin

Shkruan: Berat Buzhala Kryetari i PDK’së dhe xhonturqit e tij, javën që shkoi, u trazuan aq shumë nga një shkrim në Gazetën Express, sa...

Policia: I dyshuari që kërcënoi Buzhalën është arrestuar

Me vendim të Prokurorit të Shtetit është arrestuar i dyshuari për kërcënimin me jetë të Drejtorit të Gazetës Express, Berat Buzhala. Policia, nëpërmjet një njoftimi,...

Buzhala – Devollit: Nëse Kurti ka imunitet, bir pse s’po më...

Pas shumë akuzave që Albin Kurti kishte drejtuar këtë javë në Kuvendin e Kosovës në drejtim të kompanisë Devolli, sot përmes një letre publike...

AGK reagon ndaj kërcënimit të Berat Buzhalës

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës është njoftuar nga anëtari Berat Buzhala se ai ka pranuar kërcënime të vazhdueshme përmes rrjetit social Facebook. Reagimi i...

Kërcënohet me jetë drejtori i Gazetës Express Berat Buzhala

Drejtori i Gazetës Express, Berat Buzhala, ka marrë kërcënime me vrasje nga një person i quajtur Fitim Boshnjaku. Në mesazhet kërcënuese që ia ka...

Berat Buzhala: A e aprovoi Blerim Devolli urdhrin për arrestimin e...

Gazetari Berat Buzhala ka reaguar pas lëshimit të urdhër arrestit për Albin Kurtin nga GjykataThemelore e Prishtinës, duke thënë se ai ka pritur që...

Gazeta Online