7 C
Mitrovice, XK
6 April, 2020
Etiketimet Bujar Voca

Etiketim: Bujar Voca

Shpëtojeni PDK-në!

Shkruan: Bujar Voca PDK-ja i humbur zgjedhjet. Qytetaret kane votuar per ndryshime. Qytetaret kane votuar qe PDK-ja te shkoje ne opozite. Kadri Veseli eshte politikan...

Shpend Ahmeti dhe Adem Grabovci janë të lidhur me klanin e...

Shkruan: Bujar Voca Shpend Ahmeti dhe Adem Grabovci janë të lidhur me klanin e krimit ekonomik të Devollëve të cilët përmes këtyre politikanëve të korruptuar...

Gazeta Online