8.4 C
Mitrovice, XK
5 April, 2020
Etiketimet Devolli

Etiketim: Devolli

Kujt do t’ia falë Adem Grabovci aksionet që i ka tek...

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Devollistan”; kushtuar ngritjes së dyshimtë të perandorisë së tyre financiare. Adem...

Përgjimi i famshëm i Adem Grabovcit me Shkëlqim Devollin: Mu ka...

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Devollistan”; kushtuar ngritjes së dyshimtë të perandorisë së tyre financiare. Në...

Buzhala – Devollit: Nëse Kurti ka imunitet, bir pse s’po më...

Pas shumë akuzave që Albin Kurti kishte drejtuar këtë javë në Kuvendin e Kosovës në drejtim të kompanisë Devolli, sot përmes një letre publike...

Berat Buzhala: A e aprovoi Blerim Devolli urdhrin për arrestimin e...

Gazetari Berat Buzhala ka reaguar pas lëshimit të urdhër arrestit për Albin Kurtin nga GjykataThemelore e Prishtinës, duke thënë se ai ka pritur që...

Shpend Ahmeti dhe Adem Grabovci janë të lidhur me klanin e...

Shkruan: Bujar Voca Shpend Ahmeti dhe Adem Grabovci janë të lidhur me klanin e krimit ekonomik të Devollëve të cilët përmes këtyre politikanëve të korruptuar...

Gazeta Online