9.5 C
Mitrovice, XK
30 May, 2020
Etiketimet Gazmend Morina

Etiketim: Gazmend Morina

Udhëkryqi politik i Kadri Veselit

Shkruan: Gazmend Morina Lideri i PDK-së duket se po përballet me sfidën më të madhe në karrierën e tij politike, pasi që këtë javë i...

Gazetarët e këcënuar, ofenduar e sulmuar (VIDEO)

Tema e Orës sonte në Klan Kosova iu kushtua gazetarëve. Në fakt kërcënimet ndaj tyre vazhdojnë të mbeten cenim i fjalës së lirë. 24 gazetarë...

Rastet e sulmeve dhe kërcënimeve ndaj gazetarëve në Kosovë ngecin nëpër...

Trendi i kërcënimeve ndaj medieve duket se do të jetë i njejtë, duke supozuar edhe tejkalimin në krahasim me vitet e kaluara. Kështu paralajmëron, Petrit...

Zgjedhjet, e vetmja zgjidhje për Kosovën

Shkruan: Gazmend Morina Qeveria LDK-PDK e drejtuar zyrtarisht nga kryeminsitri Isa Mustafa dhe jo zyrtarisht edhe nga lideri i ri i PDK-së, Kadri Veseli, i...

Gazeta Online