20.3 C
Mitrovice, XK
6 July, 2020
Etiketimet Messi

Etiketim: Messi

Sa i madh Messi, ua hap 20 shkolla fëmijëve sirianë (Foto)

Lionel Messi nuk është i madh vetëm në fushë. Shtatëshkurti argjentinas është i madh me vepra edhe në jetën e përditshme. Futbollisti më i...

Messi, futbollisti i katërt me 500 gola për një klub evropian

Lionnel Messi me dy golat kundër Real Madridit ka arritur shifrën prej 500 golave në karrierë. Barcelona triumfoi me rezultat 3-2 kundër madrilenëve në derbin...

Enrique: Messi është vendimtar edhe kur është duke ngrënë darkë

Luis Enrique e ka lëvduar Lionel Messin pasi u tregua vendimtar në fitoren e Barcelonës në El Clasico. Superylli argjentinas i shënoi dy nga tre...

​Statistikë e tmerrshme e Messit, ja që sa vite nuk ka...

Leo Messi ka harruar kur ka shënuar golin e fundit në El Clasico ndaj Real Madridit. Ylli i Barcelonës, Leo Messi nuk ka shënuar...

‘Plas’ gallata në rrjetet sociale me dështimin e Messit dhe Barcelonës...

Barcelona është eliminuar prej çerekfinales së Ligës së Kampionëve.  Kampioni spanjoll nuk ka arrit të përmbys rezultatin e takimit të parë 3-0 kundër Juventusit duke...

Juve kualifikohet me stil, Barça 180 minuta asnjë gol (Video)

Barcelona nuk ia ka dalë që të mposhtë rezitencën e hekurt të Juventusit në ndeshjen kthyese, duke mos arritur asgjë më shumë se një...

Gazeta Online