15.5 C
Mitrovice, XK
31 October, 2020
Etiketimet Shpend Ahmeti

Etiketim: Shpend Ahmeti

NJË KRIJESË POLITIKE E NDËRTUAR MBI PROPAGANDË – KY ËSHTË SHPEND...

Në emisionin InDoks u transmetua dokumentari “Shpendi me duar n’xhepa”. Është ky një dokumentar që është ndërtuar mbi një hulumtim që zbulon se çka po...

Ish-Koordinatori i LVV-së thotë se letra e Shpendit ishte e pasinqertë,...

Ish-Koordinatori në Sekretariatin për Organizimin e Aktiviteteve në LVV, Kreshnik Ahmeti konsideron se letra e (pa)publikuar e dorëheqjes se djeshme të kryetarit të Komunës...

Arbër Zaimi: Shpendi u betua para varrit të Astrit Deharit se...

Një prej figurave të rëndësishme të Lëvizjes Vetëvendosjes, Arbër Zaimi ka zbuluar një detaj interesant për Shpend Ahmetin, gjatë një intervistë dhënë për ABC...

A ishte kjo ‘goditje’ nga Albin Kurti për Shpend Ahmetin arsyeja...

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje dje nga Lëvizja Vetëvendosje, duke iu bashkuar krahut të Dardan Molliqajt, të cilët nuk po pajtohen...

Shpend Ahmeti jep dorëheqje nga Vetëvendosje

Shpend Ahmeti, këto momente ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat në Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ka qenë njëri prej figurave më të rëndësishme të...

Shpend Ahmeti sapo u deklarua përfundimisht, e trondit Vetëvendosjen

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur për situatën në Lëvizjen Vetëvendosje dhe pozicionimin e tij në këtë përçarje. I ftuar në emisionin 038 të...

Shpend Ahmeti: Ja deri kur do të qëndroj në Vetëvendosje

Njëri nga njerëzit më me ndikim në Lëvizjen Vetëvendosje ka theksuar se ai ndarja e dobëson VV-në, e dobëson Albinin, e dobëson grupin me...

Dha dorëheqje nga Kryesia, por ish anëtari i Kryesisë së VV-së...

Ish-anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Zgjim Hyseni, i cili dha dje dorëheqje nga kjo pozitë, ka thënë sot se kishte punuar kundër anëtarit...

Flet Shpend Ahmeti, demanton lajmin për arrestimin e tij në Itali

(I plotësuar) Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka demantuar lajmin për arrestimin e tij në Itali. Në një prononcim për Indeksonline, Ahmeti ka bërë...

Arbana Xharra: Shpend Ahmeti është i pa korruptuar (Video)

Në cilësinë e zyrtares së PDK-së, Arbana Xharra dje ka prezantuar disa skema, që sipas saj, dëshmojnë lidhjet klienteliste mes zyrtarëve të Vetëvendosjes dhe...

Gazeta Online