Home Tags VV

Tag: VV

Aliu: E padrejtë dhe e pamoralshme të rrëzohet Qeveria për shkak...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu ka thënë se është e pandershme të rrëzohet Qeveria për shkak të taksës. Aliu ka thënë qëndrimi i Lëvizjes...

NJË KRIJESË POLITIKE E NDËRTUAR MBI PROPAGANDË – KY ËSHTË SHPEND...

Në emisionin InDoks u transmetua dokumentari “Shpendi me duar n’xhepa”. Është ky një dokumentar që është ndërtuar mbi një hulumtim që zbulon se çka po...

Dardan Sejdiu tregon se a i kanë kërkuar 400 mijë euro...

Raportimet në media gjatë ditës së sotme, se Grupi tashmë i pavarur i 12 deputetëve të larguar nga Vetëvendosje, i ka kërkuar partisë së...

Më në fund, Albin Kurti flet për dorëheqjet, ja çka thotë

Lëvizja Vetëvendosje sot ka mbajtur një mbledhje të rregullt me kryetar dhe sekretar të Qendrave të kësaj partie. Duku iu referuar zhvillimeve të fundit në...

Ish-Koordinatori i LVV-së thotë se letra e Shpendit ishte e pasinqertë,...

Ish-Koordinatori në Sekretariatin për Organizimin e Aktiviteteve në LVV, Kreshnik Ahmeti konsideron se letra e (pa)publikuar e dorëheqjes se djeshme të kryetarit të Komunës...

Arbër Zaimi: Shpendi u betua para varrit të Astrit Deharit se...

Një prej figurave të rëndësishme të Lëvizjes Vetëvendosjes, Arbër Zaimi ka zbuluar një detaj interesant për Shpend Ahmetin, gjatë një intervistë dhënë për ABC...

Shpend Ahmeti sapo u deklarua përfundimisht, e trondit Vetëvendosjen

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur për situatën në Lëvizjen Vetëvendosje dhe pozicionimin e tij në këtë përçarje. I ftuar në emisionin 038 të...

Këta janë anëtarët e ri të kryesisë së VV-së, që do...

Arben Vitia, Mytaher Haskuka, Fitore Pacolli, Vlora Haxhimehmedi, Tinka Kurti do të jenë anëtarët e ri të kryesisë së VV-së, të cilët do t’i...

Ekskluzive: Aktivistët e dorëhequr i kishin pagat se dyfishi i mesatares...

Disa aktivistë sot kanë dhënë dorëheqje nga Lëvizja Vetëvendosje, duke shprehur pakënaqësinë me zhvillimet e fundit në këtë subjekt politik. Mirëpo, të dorëhequrit duket...

Shpend Ahmeti: Ja deri kur do të qëndroj në Vetëvendosje

Njëri nga njerëzit më me ndikim në Lëvizjen Vetëvendosje ka theksuar se ai ndarja e dobëson VV-në, e dobëson Albinin, e dobëson grupin me...

Block title

Reklama

Më të lexuarat

Të Fundit