Tatuazhi i ri ia mbulon shpinën, Ibrahimovic nuk ngurron ta tregoj

Sulmuesi suedez ka mbuluar tërë shpinën e tij me një tatuazh. Zlatan Ibrahimovic është i pasionuar pas tatuazheve dhe gjatë karrierës së tij ai ka zbuluar shumë herë vizatimet në trup.

Teksa është duke u rikuperuar nga një lëndim, Ibra është përkujdesur të bëjë një tatuazh të ri të cilin nuk ka nguruar ta ndajë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Por fotoja e fundit e publikuar në Twitter dhe e titullar “Finest Art”, tregon se gjithçka është mbuluar nga një kombinim figurash që mund ta shpjegojë vetëm 36-vjeçari. Në qendër është koka e një luani dhe të tjerat nuk kuptohen aq mirë.

SHPËRNDAJE