Tayna ‘djeg’ Tiranën

Këngëtarja nga Prizreni, Tayna vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte në të gjitha vendet ku ka shqiptar

Së fundmi ajo ka përformuar në Tiranë, në një nga diskotekat më të njohura shkruan Albanienshow

Gjatë përformancës Tayna ka bërë edhe një vallëzim i cili quhet ‘twerk’ vallëzim ky i cili ka çmendur publikun.

Shiheni videon më poshtë./Albanienshow

Ditë më parë, Tayna ka publikuar edhe një “Freestyle”.

Me ‘beat’ nga Lytton Scott dhe tekst të vet reperes, ajo solli një interpretim fantastik që padyshim se do të mirëpritet nga fansat e saj.

SHPËRNDAJE