Tayna, Kejvina dhe Vildanja e bëjnë ‘tërmet’ me kërcim në një klub nate

3 vajza mjaft hot janë bërë bashkë mbrëmë në një klub nate ku po argëtoheshin.

Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë parë bashkë duke e shijuar jetën e natës.

Vajzat me sa duket janë takuar në plazh dhe po kalojnë kohë të mirë.

Ato secila njihen për format e tyre, si dhe aktivitetin e tyre nëpër rrjetet sociale duke u ekspozuar vazhdimisht dhe duke qenë shumë të ndjekura nga fansat.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që shihen së bashku Tayna dhe Kejvina e në këtë rast është bashkuar edhe modelja Vildane Zeneli.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që shihen së bashku Tayna dhe Kejvina e në këtë rast është bashkuar edhe modelja Vildane Zeneli.

SHPËRNDAJE