Tayna provokon nga plazhi, shfaqet me veshje rrjetë

Edhe Tayna ka pozuar në plazh.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka provokuar ndjekësit e saj me një foto të realizuar në plazh.

Ajo shihet e veshur me bikini dhe pantallona rrjetë, veshje kjo e cila e bën të duket akoma më seksi.

“A është e mjaftueshme nëse e mbështet atë”, ka shkruar rep-artistja pranë postimit të fotografisë.

Tayna para pak minutash e ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën “Bass” e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

SHPËRNDAJE